Jozefina Topalli: Ishim shume te varfer, fillova te punoj ne bujqesi tek stacioni i mistrit

0
27

Pjesë e emisionit “Historia ime” në Tv Klan është bërë politikania e njohur Jozefina Topalli e cila ka folur më gjatë për jetën private, fëmijërinë dhe karrierën e saj …

source